Adminky ;)

Tak já se vám taky představím :)

10. února 2015 v 18:15 | Elizabeth
Ahoj, já jsem vaše další adminka. Budu Vám sem psát příspěvky pod jménem Elizabeth (jak už jste asi pochopili). :) Nevím co by vás o mě zajímalo, a tak odpovím na cca stejné otázky jako Banshee.
Takže, tančím? Ano tančím, bez toho bych nežila! Od kolika let a co jsem tacila? Tančila jsem asi od 6 let společenské tance (asi 3 roky). Potom jsem přešla na street dance, tehdy to byl hlavně hip hop, který si vždy ráda zatančím. :) Když mi bylo tak 10-11 let, začala jsem tančit i orient. Čemu se věnuju ted? V poslední době se věnuju především orientu, ale ostatní styly si pořád ráda zatančím! Videa vám sem dám stejně jako Banshee. Kdyžtak se mě ještě na něco zeptejte, co vás zajímá. :)

Tak to jsem já ! :))

22. ledna 2015 v 19:20 | Banshee
Napsat něco o sobě? No moc nevím co bych vám napsala (abych byla upřímná). Říkám si co by vás tak zajímalo? Tak já zkusím vám o sobě něco říct a vy se mě pak ještě ptejte co vás bude zajímat. ;)

Tančím? Ano tančím a strašně moc ráda! Od kolika let a kde jsem tančila? No tak tančím od asi 3 let. Od těch 3 let jsem tančila soutěžne ve skupině TS Rytmus Olomouc. Ale od tama jsem odešla asi v roce 2011. Asi o 2 roky pozděj jsem začala chodit na streat dance, a našla jsem sama sebe. Našla jsem svůj styl, a jsem za to moc ráda! V roce 2014 jsem začala chodit do nové taneční kanceláře Tancelář. Co tančím? Mám ráda všechny styly, a snažím se vyzkoušet všechny. Však to tadyk ještě uvidíte. :) Jestli vás ještě něco zajímá ptejte se. :)

Kdo jsme?

22. ledna 2015 v 17:59 | Banshee
Kdybych vám měla nás představit, tak to jde snadno, protože nás všechny jde krásně charakterizovat pár slovy. A to TANEČNÍ BLÁZNI. A to totální! :D
Tanec je jednoduše náš život, bez něj bychom to nebyly my. Kdyby jsme z nějakého důvodu, at' by to bylo už cokoli, nemohly tančit asik bychom to nepřežily! A to myslím vážně! Tanec je prostě náš život, naše srdcovka.
Určitě si říkáte proč vám sem davají (a budou dávat) příspěvky jen pořád ty samé holky? Jestli se vůbec známe navzájem? A jak jsme k sobě vůbec přišly? Tak na to vám odpovím, doufám co nejpřesnějc, a co nejvíc po pravdě. Tak k té první otázce vám ani odpovídat nemusím - to vám asik je jasný a nebo to pochopíte z dalších odpovědí. ;) Jestli se známe? Jo známe, některé od malička, nekteré jsme se seznámily před rokem nebo dvěma, ale známe se všechny! :) Ptáte se jak jsme k sobe vůbec přišly? No, abych pravdu řekla to už ani pořádně nevím, s jednou adminkou se známe od malička. A s ostatníma? Já už ani nevím, asik přišly k partě do které jsme všechny dřív patřily. Asik jo asik to tak bude. No tak to je asi přibližně všechno.

Ještě se vám tady představíme všechny samy pár větama. Tak se dozvíte o nás všech než vám sem začneme dávat příspěvky. ;)
 
 

Reklama