Kdo jsme?

22. ledna 2015 v 17:59 | Banshee |  Adminky ;)
Kdybych vám měla nás představit, tak to jde snadno, protože nás všechny jde krásně charakterizovat pár slovy. A to TANEČNÍ BLÁZNI. A to totální! :D
Tanec je jednoduše náš život, bez něj bychom to nebyly my. Kdyby jsme z nějakého důvodu, at' by to bylo už cokoli, nemohly tančit asik bychom to nepřežily! A to myslím vážně! Tanec je prostě náš život, naše srdcovka.
Určitě si říkáte proč vám sem davají (a budou dávat) příspěvky jen pořád ty samé holky? Jestli se vůbec známe navzájem? A jak jsme k sobě vůbec přišly? Tak na to vám odpovím, doufám co nejpřesnějc, a co nejvíc po pravdě. Tak k té první otázce vám ani odpovídat nemusím - to vám asik je jasný a nebo to pochopíte z dalších odpovědí. ;) Jestli se známe? Jo známe, některé od malička, nekteré jsme se seznámily před rokem nebo dvěma, ale známe se všechny! :) Ptáte se jak jsme k sobe vůbec přišly? No, abych pravdu řekla to už ani pořádně nevím, s jednou adminkou se známe od malička. A s ostatníma? Já už ani nevím, asik přišly k partě do které jsme všechny dřív patřily. Asik jo asik to tak bude. No tak to je asi přibližně všechno.

Ještě se vám tady představíme všechny samy pár větama. Tak se dozvíte o nás všech než vám sem začneme dávat příspěvky. ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama